Във втората си контрола за 24 часа „Септември“(Симитли) завърши 3:3 срещу „Марек“

Двата тима завършиха при атрактивното 3:3 в контрола, играна на стадиона в Крупник, където Спас Стоименов и компания се готвят

Това бе втора проверка за отбора от Симитли за два дни, след като ден по-рано загубиха от „Славия“ с 0:4 в София. За „Марек“ пък проверката бе първа за летния период.

Гостите от Дупница направиха добро първо полувреме. Те поведоха набързо с два гола на Дани Георгиев и Робертино Атанасов. Анатоли Лулейски  намали за домакините , но в края на полувремето дошлия на проби мексиканец Гоча вкара отново за дупничани. След почивката домакините бяха далеч по-активния отбор и с попадения  на юношата Божинов и Ибрахим Алим стигнаха до равенството.

Следващата контрола за „Септември“ е в събота в 10.30 с ЦСКА 1948 , а „Марек“ в същия ден ще играе с отбора на „Хебър“ в Кочериново. От вчера отборът от Пазарджик е на лагер в Благоевград.