„Малеш“ устиска равенство срещу лидера ФК Неврокоп

Отборите на „Малеш“(Микрево) и ФК Неврокоп завършиха наравно 2:2 в среща от областното първенство при децата родени през 2002 -ра година

Двубоят на терена с изкуствено покритие в Струмяни предложи много емоции и обрати. До почивката гостите от Гоце Делчев водеха с два гола преднина. Точни за отбора на Антон Калайджиев бяха Петър Каптиев и Слави Ковачев. През второто полувреме домакините водени от Методи Тушев върнаха два гола чрез Димитър Маникатов и Йордан Илиев.На всичко отгоре се наложи на вратата на „Малеш“ да застане полеви футболист, след като титулярният вратар получи червен картон в края на първата част.

ФК Неврокоп спази традицията да прави резултатни мачове при децата. В нито един мач тази пролет момчетата на Антон Калайджиев не са отбелязали по-малко от два гола.