Дъжд от картони на стадиона в Симитли пред погледа на кмета Апостол Апостолов

Юношите старша възраст на „Септември“(Симитли) загубиха с 1:2 от „Чавдар“(Етрополе) в среща от 21-ия кръг на зона София

Мачът ще бъде запомнен с броя на картоните – 3 червени и 10 жълти. За домакините Мирослав Марчев и Антонио Кирилов бяха отстранени от игра, а за гостите Сотир Илиев. Главният съдия Владислав Борисов вдигна и по 5 жълти картони.

Гостите поведоха с голове на Ивайло Величков и Калоян Тодоров. Величков е част и от мъжкия отбор на Чавдар. Мирослав Марчев върна един гол за отбора от Симитли, но след това си изкара и червен картон. До края на миналата година той бе част от ДЮШ на „Пирин“(Благоевград). Откакто е в „Септември“ не спира да бележи.

Сред зрителите на стадиона бяха и кмета на Симитли Апостол Апостолов и наставникът на мъжкия отбор Спас Стоименов. В класирането „Чавдар“ излезе на второ място с 48 точки с мач повече от „Марек“, а „Септември“ е на 11-та позиция с 26 точки.