ФК Неврокоп разби „Септември“ (Симитли)

Отборът на ФК Неврокоп победи с 8:1 децата на Септември среща от областното първенство при децата. Срещата се игра на обновения стадион в Симитли

Крайният изход не бе нелогичен с оглед на показаното на терена, където определено доминираха още от началния съдийски сигнал и определено можеха да бъдат и далеч по-изразителни в крайния резултат.

Момчетата от Гоце Делчев спазиха традицията да правят резултатни срещи тази пролет. В предишните си две гостувания те загубиха с по 3:4 от „Пирин“(Благоевград) и „Вихрен“(Сандански).

В тази среща те още до почивката водеха с 6:0 с голове на Красимир Лясков(2), Димитър Донков, Шабан Вражали, Асен Либяховски и Петър Каптиев. След почивката се разписаха влезлите като резерви с година по-малки Ангел Марков и Димитър Камберчев.

Победа през уикенда записаха и юношите младша възраст на ФК Неврокоп. Те победиха у дома Банско с 1:0.