Димитър Макриев показа отново класа! Отбеляза два гола за важна победа на неговия отбор в Кипър

ношата на Левски Димитър Макриев вкара два гола за кипърския си тим Неа Саламина и поведе тима си към победа с 4:1 в домакинския мач с Ермис от местното първенство. Двубоят бе от долната шестица, където се намират отборите, борещи се за оставане в кипърския елит. Неа Саламина заема второ място в класирането в тази група с 37 точки, а Ермис е първи с 38.

33-годишният роден в Гоце Делчев нападател реализира първите две попадения в срещата в – 6-ата и 16-ата минута. Българската „деветка“ записа 90 минути за своите. Гостите се върнаха в мача с гол на Ярослав Мартинюк (60-дузпа), но две попадения на Дуду (75) и Йоанис Кусулос (90+3) оформиха победата на Макриев и компания.