Роден в Гоце Делчев футболист започна отлично в новия си отбор

„Ботев“(Враца) постигна успех с 2:1 на своя стадион над последния в класирането във Втора лига „Левски“(Карлово)

Врачани започнаха отлично мача и още в 12-ата минута стигнаха до попадение, след като Денис Цолев намери новия в отбора Илия  Карапетров с прекрасно центриране и последният се освободи от противников бранител и от малък ъгъл успя да реализира.
В 20-ата минута  Денис Цолев отново свърши перфектна работа и с прекрасен 30-метров пас намери Карапетров, който без никакви сантименти за втори път заби топката в мрежата.

Така дебютиралият днес за врачани бивш футболист на „Пирин“(Благоевград) и „Пирин“(Гоце Делчев) се отчете с две попадения.

Гостите върнаха един гол чрез Кисьов, който в 63-ата минута засече центриране на Сливов и в крайна сметка успя да реализира.
До края на срещата не паднаха повече попадения и резултатът остана непроменен, а гостите доиграха човека с човек по-малко, след като в 83-ата минута Сливов бе изгонен с директен червен картон заради груб фаул срещу Иван Пенев.