Юношите на „Пирин“ загубиха като гости на „Нефтохимик“

Първото домакинство на Елитната юношеска група до 19 години на „Нефтохимик“ завърши с победа

Момчетата на старши-треньора Господин Господинов сразиха отбора на „Пирин“ с 3:1.
Първата част премина под диктовката на „шейховете“. Те откриха резултата в 27-ата минута, след точно попадение на Руси Грозев. Две минути преди края на полувремето Христо Янков удвои аванса на „Нефтохимик“ със страхотен гол от воле. Заради преднината на домакините вратарят на „Пирин“ Радослав Ангелски изпусна нервите си и си позволи да удари Янков с топката, хвърляйки я по него с ръце. Така той заслужено си издейства червен картон, оставяйки отбора си с човек по-малко до края на срещата.

В началото на второто полувреме Марио Топузов вкара за орлетата и върна интригата в мача. Секунди преди последния съдийски сигнал домакините получиха  дузпа и  Бойо Попов оформи победното 3:1.