„Хебър“ разгроми юношите на „Пирин“

Отборът на „Хебър“ разби със 7:1 юношите на  „Левски“ до 19 години в шестата си контрола от лятната подготовка

Проверката се игра днес преди обяд на терените на Ивайло Андонов в Покровник  край Благоевград.

Футболистите от Пазарджик имаха  преимущество през цялата среща и логично разбиха сините юноши.

До почивката паднаха общо 3 попадения. Най-напред след центриране от корнер за Хебър се разписа Анди Краев. Малко след това Георги Георгиев разсече отбраната на сините през фланга и с мощен диагонален удар покачи на 2:0. В 35-та минута сините юноши намалиха резултата от дузпа .

През втората част Хебър вкара нови 5 гола. В 46-та минута Цветелин Тонев покачи на 3:1. Веднага след това Стефан Лачов само за пет минути вкара два гола.В 71-та  и 73-тата минути Коко Атанасов също вкара две попадения и оформи крайното 7:1

Това беше и последната контрола за хебърци от лагера им в Благоевград, който приключва в сряда. На път за дома си зелените от Пазарджик ще имат сблъсък с ЦСКА 1948.