Бивш футболист на „Пирин“(Гоце Делчев) бележи. „Септември“(Симитли) се изложи и изпусна влака за Втора лига

„Септември“(Симитли) завърши наравно 1:1 срещу „Ботев“(Ихтиман)

Футболистите на от Югозападна България направиха всичко по силите си да вземат победата, който обаче не доведе до нищо повече от хикс. След срещата от страна на гостите имаха претенции за отсъждане на несъществуваща дузпа за домакините от Ихтиман, което обаче едва ли може да служи като оправдание за издънката срещу един далеч по-слаб противник от отбора на Спас Стоименов. Те не успяха да материализират своя натиск и така се оказаха в тима, който определено загуби от тази среща.

Резултатът бе открит в 15-тата минута, когато бившият футболист на „Пирин“(Гоце Делчев) Ибрахим Алим реализира единственото попадение за симитличани в мача за 0:1. В 55-тата минута, за „Ботев“ бе отсъдена дузпа, с която домакините изравниха резултата на 1:1.

Така „Септември“(Симитли) запазва втората си позиция и очаква следващия – последен кръг от първенството следващата събота на 4 точки от лидера „Струмска сава“, който гостува в мач без значение на „Пирин“(Гоце Делчев)