Банско с второ реми в края на лагера си в Сандански

Отборът от симния курорт завърши 1:1 срещу „Миньор“(Перник) в поредния си приетслки мач за зимната подготовка

Мачът бе игран в Марикостиново, където запзочна половин час по-късно в 14.30, след като срещата първоначално бе предвидена за Склаве, но заради заснежения терен бе преместена.

През първото полувреме младата надежда  на Банско Теодор Чолев бе най-близо до попадение и затвърди добрите впечатления около представянето си. Страхотен удар на 17-годишния талант бе избит с мъка от вратаря на „чуковете“ в гредата. В началото на второто полувреме играещият наставник на Банско Борис Галчев откри резултата, след като прати от дузпа топката във вратата на символичните гости. Друга надежда – преотстъпеният от ЦСКА-София Мартин Смоленски изравни за перничани.

За Банско това бе втора проверка, в която инкасираха равенство, след като преди това завършиха 0:0 с „Вихрен“. За „Миньор“ предстои в утрешния ден и контрола с „Локомотив“(Пловдив), след което чуковете приключват лагера в Сандански.