В чест на международният ден на детето, първи юни, вчера в късният следобед в Гоце Делчев бе проведен детски спортен многобой под наслов „Победи другите“ . Желаещите да участват в турнира организиран от общината бяха разпределени в две възрастови категории – деца до 14 годи ни и деца над 14 години. Желаещите деца да участват в спортната инициатива се състезаваха в пет дисциплини: лицеви опори, набирания на лост, кофички, дърпане на въже и канадска борба. Най-много емоции предизвикаха последните две дисциплини. Почетни гости на турнира бяха кметът на община Гоце Делчев, Владимир Москов, мародният представител в 45-то Народно събрание, Богдан Боцев и наскоро титулуваният шампион на Република България по културизъм, Костадин Шушутев. Шампионът връчи купите и медалите на победителите в турнира от категорията деца до 14 години а кмета Москов закичи медалите и връчи купите на победителите в категория деца над 14 години.