ФК Пирин Брезница не се спира

Отборът на ФК Пирин Брезница победи отборът на ФК Авангард Бачево с 4-1. Домакините започнаха по-добре срещата и успяха да отбележат гол първи, той бе в 44 минута, а голмайстор стана номер 2 – Иса Хаджи. В 64 минута падна и второ попадение в срещата, то бе отново за домакините, а в голмайстор се превърна номер 8 – Орхан Даракчи. В 81 минута, Байрам Иса ( номер 16 ) направи резултата класически. След само 2 минути игра обаче, в 83 минута, Яни Дапев ( номер 12 ) успя да отбележи за ФК Аванград Бачево и да даде надежда на гостите. В 85 минута обаче Иса Мерсим ( номер 9 ) сложи край на драмата и оформи крайният резултат.

Стартови Състави:

ФК Пирин Брезница: 1. Физула Алим, 4. Денис Иброш, 3. Мехмед Селим, 15. Ибрахим Аян, 6. Мехмед Иса, 2. Иса Хаджи, 10. Саид Капанък, 17. Сибел Ходжа, 8. Орхан Даракчи, 9. Иса Мерсим, 7. Мустафа Иса

ФК Авангард Бачево: 1. Иван Чорбаджиев, 14. Иван Марков, 15. Росен Татарски, 17. Костадин Бащенски, 3. Димитър Самарджиев, 13. Иван Димитров, 16. Красимир Държанлиев, 7. Ивайло Михайлов, 12. Яни Дапев, 8. Радослав Пандохов, 9. Тома Дапев