Левски Крупник загуби от втория отбор на Пирин Благоевград

Вчера Левски Крупник гостува на втория отбор на Пирин и загуби с резултат 2:1. Мачът се игра на отличната база в село Рила.

Отборът на Пирин откри резултата в 5-та минута. В 15 минута, Филип Самарджийски направи много добро изчистване на топката от гол линията. 10 минути по-късно Ивайло Спасов направи точно попадение и изравни ризултата след добро изпълнение на фал.

До края на първото полувреме, двата отбора имаха по 1 пропуск.

Във второ полувреме домакините доминираха над своите гости. Те доказаха по-добрата физическа подготовка, като натиснаха момчетата на Крупник и отбелязаха втори гол. Още две възможности за гол имаше отбора на Пирин, но с отлични спасявания, бранителят на Левски – Алекс Тодоров, не позволи топката да превземе неговата врата. Това мотивира още повече сините, които за оставащите 20 минути създадоха 5 положения.

В крайна сметка, резултатът завърши 2:1 за отбора на Пирин.