„Септември“(Симитли) разби „Беласица“ с голове на бивши футболисти на „Пирин“(Гоце Делчев)

„Септември“(Симитли) разби с 4:0  като гост отборът на „Беласица“(Петрич)

На всичко отгоре отборът от Симитли бе без наказания си наставник Спас Стоименов и централен бранител Иван Иванов.

Борислав Хазуров

Още в първата минута игралият в „Пирин“(Гоце Делчев) Даниел Гогов вкара първия гол в срещата от фаул, а в 35-тата минута бе отсъдена дузпа за „Септември“ и бишият играч на Банско и неврокопчани Борислав Хазуров беше точен за 2:0.

В началото на второто полувреме, след асистенция на юношата на „Пирин“ Васил Божинов, Хазуров отбеляза втория си гол в мача за 3:0. А двадесет минути преди края отбеляза за крайното 4:0. Това бе най-убедителната победа за отбора от Симитли от началото на сезона, а „Беласица“ записа първа загуба в първенството на най-силната аматьорска група у нас.