Тимът на домакините взе успеха, без да остави съмнение в това кой е по-добрият отбор и защити претенциите си. Още от първата минута неврокопчани взеха инициативата и не я изпуснаха до края като трите попадения във вратата на гостите бяха най-малкото, което можеше да им се случи. Резултатът бе открит от Георги Самокишев в когато с шут отдалеч от пряк свободен удар прати неспасяемо топката в горния ляв ъгъл на противниковата врата.
Другите два гола паднаха след почивката, след като бяха въпрос на време с оглед на разликата в класите. В 54-та минута след разбъркване, топката попада у Борислав Хазуров, който се завъртя и прати топката за втори път в противниковата мрежа. Пак той отбеляза в 89-та минута и направи 3:0.