Eвдокия Попадинова с два гола в Англия

Българската национална състезателка по футбол Евдокия Попадинова вкара два гола за своя Лондон Бийс, но отборът и падна като гост от Оксфорд Юнайтед с 2:4. Това бе най-силния мач за родената в Хаджидимово нападателка откакто играе в Англия. Тя се разписа в 36-та и 54-та минута на мача. Двата отбора си вкараха общо 4 гола в последните 15 минути на първото полувреме. На почивката Оксфорд Юнайтед водеше с 3:1. Това бе среща от 13-ия кръг на първенството , а в класирането Лондон Бийс е на 6-то място с актив от 13 точки. Отборът на Попадинова обаче е с повече играни срещи от следващите 4 отбора в класирането.
Евдокия Попадинова израстна като състезател в благоевградския Спортика , стигна и до националния отбор и до трансфер в родината на футбола.