„Марек“ загуби от „Оборище“

Двубоят завърши 3:2 за втородивизионния тим в мач на стадион „Свети Петър“ в град Банско

Още в 5-та минута Димитър Чечев от „Марек“ от близо откри резултата, а в края на първото полувреме Борис Малев от „Оборище“ изравни.
През второто полувреме отборът на дупничани започна с натиск срещата като в 53-та минута Робертин Атанасов от около 15 метра уцели лявата странична греда. В 70-та минута Росен Йорданов от „Марек“ открадна топката в средата на терена и с далечен шут прехвърли вратаря на „Оборище“ за 1:2. За пет минути след две груби грешки на резервния вратар нa „Марек“ Благовест Христов футболистите на „Оборище“ успяха да реализират две попадения чрез Васил Тачев и Емил Камберов за крайното 3:2.