„Вихрен“ победи „Беласица“ в приятелски мач

Двата тима поднесоха не особено атрактивен мач, в който бе отбелязан само един гол и да си извлекат нужните изводи

Първото полувреме на стадиона в Сандански в контролата между съседите не изобилстваха, но именно по време на него падна голът, който домакините взеха успеха с крайното 1:0. Той бе дело на Даниел Пехливанов, който след самостоятелен пробив успя да се промуши през отбраната на гостите в 18–та мин. и с хубав удар успя да матира противниковия вратар.

След позиционното първо полувреме, в което имаше повече борба, отколкото футбол, след почивката нещата станаха малко по-интересни, а двамата треньори дадоха изява на всички футболисти, с които разполагат. Те успяха да създадат доста голови положения, но не успяха да реализират нито едно. Особени забележки може да има към младите футболисти на „Беласица“, които трябва да бъдат по-съсредоточени пред гола.