Пеевски взриви кулоарите на НС с думи за „Лукойл“: Истерия има само в партията на пуделите!

Няма никакви проблеми. Запаси има, спряхме износа, горива ще има, обеща лидерът на ДПС – Ново начало

Виждам истерията на партията на пуделите и на „Лукойл“. Това трябваше да приключи преди 2 години. Но тогава лицето Ники-Мики, за съжаление който беше премиер на България, каза, че ще си подаде оставката и ще напусне сглобката, ако това се случи.

Това заяви пред журналисти в парламента лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски.

„Затова сега трябва да се действа много бързо. Няма никакви проблеми. Запаси има, спряхме износа, горива ще има“, добави той.

„Истерии има само в партията на „Лукойл“. Трябва да знаят, пачки няма да има“, коментира той.

„Надявам се като влезе особеният представител да се види какви пари са взимали, кой е ходил в офисите на тази компания, возил се е като зелки и картофи отзад. Сигурно могат да се намерят записи там и да се види какво се е случвало, как са извличали парите, как са носени в офиса, който продаде после на някаква странна фирма. Крадците са в стрес“.

„Бюджетът ще бъде приет. Ако имат нещо да кажат, ще го кажат. Нашата позиция е – всичко за хората“, категоричен беше Пеевски.

blitz.bg

{{ reviewsOverall }} / 5 Users (0 votes)
Rating0
What people say... Leave your rating
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Start typing and press Enter to search