Благоевградският Рууни се завърна за трети път в „Германея“

рууни

Благоевградският Рууни Георги Славков се завърна за трети път в кариерата си в „Германея“ и още в поредния си дебют за курортистите донесе първата им победа за зимата с 3:2 срещу колегите в Югозападната „В“ група „Струмска слава“. Нападателят, който не можа да пробие в селекцията на орлетата, вкара решителното попадение за курортистите в 85-та мин.

С два гола за радомирци се отчете нигерийският бежанец Екундайо Джайеоба. Африканецът на два пъти извеждаше своите напред в резултата в 20-та и 80-та мин. За състава на Борис Кръстев точни бяха Марио Карачорски малко преди почивката и Светослав Сакаджийски малко след нея. Треньорският щаб на победителите извъртя на терена всичките си 21 футболисти. В четвъртък „Германея“ приема в Бобошево втородивизионния „Пирин“ /Рз/.