“Пирин” с чиста победа в Перник

101112-pirin-razlog-volleyball-07

Мъжкият отбор на “Пирин” Разлог победи като гост “Миньор” Перник с 3:0  (25:20, 25:23, 25:22 ) в мач от шестия кръг на Суперлигата на България по волейбол, игран в пернишката зала “Борис Гюдеров”.

Така волейболистите от Разлог записаха четвърта победа в първенството, като имат две загуби и актив от 12 точки. Това им отрежда трето място във временното класиране. Отборът на “Миньор” записа четвърто поражение, като с една победа и 3 точки заема осмо място в подреждането.

За съжаление на волейболистите от “Миньор” те нямаха традиционната си силна подкрепа в този мач, тъй като трибуните на залата останаха празни, след като местните фенове скърбяха, след загубата на свой другар. Атмосферата не бе както обикновено, а това си оказа своето влияние и перничани не можаха да окажат напълно сериозна съпротива на гостите. Единствено във втория гейм домакините дишаха във врата на съперника, но до изненади не се стигна, а “Пирин” затвори мача с чиста победа.