Спорт

Коледните турнири по тенис на маса и канадска борба в НПГ „Д.Талев“

Published

on

Невероятна спортна атмосфера в НПГ „Д.Талев“, двата турнира по тенис на маса и канадска борба преминаха при небивал интерес и спортен хъс

При огромен зрителски интерес се проведоха днес Коледните турнири по тенис на маса и канадска борба за момичета и момчета, организирани от преподавателите по физическо възпитание и спорт при НПГ „Д.Талев“. Училищната спортна зала „WINNERS“ събра голям брой желаещи да вземат участие в спортните надпревари, проведени в няколко етапа а резултатите са следните:

В турнира по тенсис на маса се включиха 28 участници от няколко общини. Първото място завоюва Тони Маламов от 9“б“ клас при НПГ „Д.Талев“. Второ място зае Борислав Вълчев от 11“в“ клас, а третото място бе спечелено от Ерай Нафузчи – 9“а“ клас.

В турнира по канадска борба, категория до 75кг. – момчета, взеха участие 26 ученици. Първото място спечели Димитър Калапотлиев от 11“г“ клас; второ място – Мохамед Бърган, трето място – Януз Ходжов – 10“г“ клас.

При момичетата класацията е следната: първо място – Ивана Каръкова – 10“г“; второ място – Мария Попова – 10“б“; трето място – Нериман Иброшева – 9“а „клас.