„Септември“(Симитли) не успя да спре съименниците си от София

Юношите старша възраст на отбора от града край Струма загубиха междинния кръг от първенството с 3:1 при гостуването им на „Септември“(София) е първо поражение за селекцията на Петър Бандев

Головете в мача паднаха в последните 20 минути. Двата отбора излязоха на почивка при нулев резултат. През първото полувреме Бандев направи три принудителни смени в отбора. Което наруши ритъма на играта и юношите от Симитли допуснаха три гола във вратата си. При 3:0 Викторио Везаров отърва отбора си от нулева загуба. Още едно точно попадение имаха симитличани през мача, още през първото полувреме, при изключително спорна ситуация съдията отмени гол за „Септември“(Симитли). „Въпреки загубата нямам сериозни критики към момчетата. Много силно първо полувреме направиха момчетата, втората половина на мача обаче ни надиграха“, коментира Бандев.

В следващия кръг младите надежди на симитличани посрещат „Хебър“(Пазарджик), мачът е в неделя от 17,00 часа на стадион „Арена“ в град Симитли.