Начало Uncategorized „Марек“ победизаслужено „Германея“ в дербито на съседите

„Марек“ победизаслужено „Германея“ в дербито на съседите

230
0
СПОДЕЛИ

Това смята старши треньорът на Марек Цветан Видински, който заяви, че е доволен от победата, но най-вече от играта на отбора във втория кръг на първенството на югозападната Трета лига

„Всички искаха този успех и го извоюваха  категорично. Играта ни вървеше и всичко се получаваше на терена. Уважавам ръководството на „Германея“ за всичко, което прави за развитието на футбола в Сапарева баня, но база за сравнение между двата тима не може да има., коментира Видински. Припомняме, че вчера „Марек“ спечели категорично с 4:1 като гост на съседите от „Германея“ в среща от втория кръг на Югозападната Трета лига. Дупничани надиграха противника по всички показатели и напълно заслужено взеха 3-те точки. До 15-ата минута резултатът беше 3:0 за „Марек“ след голове на Димитър Владимиров , Виктор Анастасов и Еньо Кръстовчев (15-дузпа). В играта на домакините нищо не се получаваше, а в 40-ата минута Джордж Николов простреля Спасов за 0:4.След почивката при едно разбъркване в наказателното поле на дупничани Янкулски намали на 1:4 в 86-ата минута, оформяйки крайния резултат.