„Вихрен“(Сандански) загуби баража при децата в Покровник

Децата на „Национал“(София) родени  2005-та година се класира за финалния турнир по футбол 9, който БФС организира в Банско

В днешния бараж на базата на Ивайло Андонов  в село  Покровник, момчетата на Филип Илков и Петър Иванов победиха „Вихрен“(Сандански) с 4:1.

Срещата бе много оспорвана и на полувремето резултат бе 1:1. Отборът на санданчани поведе с автогол на Радослав Цеков, но в края на полувремето той изравни за Национал. След почивката Цеков пропусна дузпа, но след това с голове на Християн Атанасов, Божидар Кривошиев и Васил Казълджиев малките столичани спечелиха победата. Срещата бе коректна и не създаде никакви проблеми на рефера Димитър Димитров. Делегат на баража бе председателя на ОС на БФС в Перник Валентин Лазаров

Мачът се игра пред 120 деца от школата на столичния отбор, които дойдоха да подкрепят отбора от лагера си в Разлог. Така за втора поредна година „Национал“ ще играе с два отбора на финалите на БФСОтборът