„Места“(Хаджидимово) сдаде първата позиция след катастрофа срещу „Левски“(Крупник)

Тимът от пограничния град закономерно загуби с 5:0 дербито на 18-ия кръг на „А“ ОФГ – Благоевград и сдаде лидерската позиция в класирането

Това бе и първата загуба за отбора на Места след цели 18 срещи без загуба в Пиринско.

Още в 10-тата минута на мача, след отлична атака на домакините, Ивайло Спасов откри  за 1:0. Вторият гол падна десет минути по-късно, след центриране от ляво, Красимир Самарджийски, засече топката в мрежата.

В началото на второто полувреме, отново Ивайло Спасов заби още един гол и направи преднината на отбора си класическа, след отлично подаване на Радослав Равначки. Кристиян Крушов отбеляза четвъртото попадение в мача, а Красимир Ангелов вкара последния гол след пробив на Антонио Тошев.

Със  спечелената победа на новия стадион  красавец в Симитли, „Левски“ вече е лидер в класирането с актив от 45 точки, с една повече от „Места“(Хаджидимово).