Стефан Апостолов отново ще свири ЦСКА – Лудогорец

Стефан Апостолов отново бе определен за главен съдия на срещата ЦСКА – Лудогорец, която ще се играе на 23 април (неделя) от 20:00 часа на стадион „Българска армия“.

Апостолов бе главен арбитър и на последния сблъсък между двата тима само преди три седмици. Различни са обаче страничните рефери. Този път Апостолов ще бъде подпомаган от Димитър Стоилов и Мирослав Иванов, който на предния мач беше четвърти съдия. Ролята на червърти рефер е поверена на Диян Вълков. Зад вратите ще са Драгомир Драганов и Георги Иванов, който също бе част от съдийската бригада на 1 април.

Гостуването на ЦСКА II на Локомотив (София), което ще се играе в понеделник (24 април) от 17:00 часа, бе поверено на Калоян Кирилов, а странични съдии ще бъдат Светослав Динев и Михаил Кръстев.