Старшата на „Пирин“(Гоце Делчев) победи „Септември“(Симитли)

Отборът на неврокопчани победи с 3:2 „Септември“(Симитли) при юношите старша възраст в среща от 22-ия кръг на зона София за разлика от мъжкия тим, който отстъпи в Гоце Делчев с 0:1

Два гола за домакините реализира голмайсторът на отбора Борис Шабанов в 4-та и 45-та минути, а победния гол за момчетата на Димитър Киряков вкара Иcмет Пачеджиев 12 минути преди края на срещата. Гостите от Септември на два пъти изравняваха резултата чрез Борис Божинов в 15-тата и Мартин Николов в 54-тата минута. Наставникът на гостите Васил Кацарски не можеше да разчита на трима основни футболисти заради наказания – Мирослав Марчев ,Антонио Кирилов и Росен Богоев. Това даде своето отражение в играта на Септември.

Със спечелената победа неврокопчани запазиха 8-то място в класирането с актив от 33 точки, а отборът от Симитли е 11-ти  с 26 пункта.