Пропадна дебютът на любимец на неврокопските фенове в новия му отбор

Бившият футболист на „Пирин“(Гоце Делчев) Даниел Златков заедно с друг играч от Югозапада Иван Караджов ще трябва да почакат за своя официален дебют новия си тим в Беларус

Двамата не играха при класическата победа на своя „Шахтьор“(Солигорск) над „Локомотив“(Гомел) като гост с 3:0 за Купата на бившата съветска република.

Два гола  за победата вкара влезлия като резерва Лаптев в 62-ра и 86-та минута, точен бе и Алексиевич в 82-рата минута.

Срещата реванш е на 18-ти март в Солигорск. Почти сигурно с оглед на резултата от първата среща тогава се очаква двете момчета от пиринския край да направят своя официален дебют за вицешампиона на Беларус.

Иначе Даниел Златков премина само преди две седмици в новия си тим, с който подписа по време на лагера му в испанския курорт Марбея. Преди това той игра за „Ботев“(Пловдив), откъдето си тръгна като свободен агент.